12 Ekim 2011 Çarşamba

AGENDA BY ZEYNEP TOSUN


Geçtiğimiz sabah Zeynep Tosun'un YKM'nin özel markası Agenda için hazırladığı koleksiyonun tanıtımı gerçekleşti. Ne yazık ki okulda bulunmam gerektiği için katılamadım ama özellikle Paris'te gerçekleşen özel bir prezentasyon ile tanıttığı 2012 koleksiyonunu da gördükten sonra zaten büyük bir ilgiyle takip ettiğim Zeynep Tosun'u esgeçmeye gönlüm elvermedi.
( Zeynep Tosun'un ilkbahar-yaz 2012 koleksiyonunu görmek için buraya tıktık)
Zeynep Tosun'un Agenda için hazırladığı koleksiyondaki yüksek bel pantlonlar, kullandığı detaylar, plili etekler, gömlekler kısacası hazırlanmış her bir parçada onun izlerini rahatlıkla görebiliyoruz. Pudra, krem, camel ve siyah renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyon, 90 parçadan oluşmakta ve birbiri ile ve dolayısı ile dolabınızdaki parçalar ile rahatlıkla kombinlenebilir nitelikte. Şehirli, dinamik, detayları ile fark yaratan zamansız parçalardan oluşan koleksiyon bir an önce görülmeli ve belkide birkaç parça dolaba eklenmeli...
2 yorum:

aylin dedi ki...

Çok güzel bir siteniz var, hazırlayanların ellerine sağlık. Benim internette dolaşırken bulduğum http://www.tabloal.com diye bir site var, sizlerle paylaşmak istedim :)

STYLEISTICO dedi ki...

Teşekkür ederim Aylin...