30 Ekim 2010 Cumartesi

YENİ ÜRÜNLERR :)

Daha önce biraz GleaMode 'u güncellemekte yoğunluktan tembellik ettiğimizi ama artık yeni ürünlerden mutlaka sitede paylaşım yapacağımızı söylemiştim. Bakanlar biliyordur ama kaçıranlar için yepyeni elbise ve etek modelleri eklendi, henüz incelemediyseniz buyrun GleaMode 'a :)

Aşağıdaki iki üründe daha yeni çıktı ve beklemeden hemen eklemek istedim. 
Elbise straplez, belden oturan, dantel ve tül detaylı. Kolay kullanabilirlik açısından askıları istediğiniz zaman çıkarabilir, takabilirsiniz. Kışın bile hırkalarınızı içinde kullanabilceğiniz, şık olmak isteyenlerin tercih ediceği bir ürün. Umarım beğenmişsinizdir. Daha fazla detay için GleaMode 'a tıklayabilirsiniz. 
İkinci ürünümüzde sezonun trenderinden :) tütü etek. Siyah saten üzerine, pembe tül ile çalışılmış, bu soğuk kış günlerinde bile rengi seven bayanların tercihi olacak bir ürün. Daha fazla detay için GleaMode 'a tıklayabilirsiniz.
Yakında çeşit çeşit renk renk, model model tütü eteklerimizide siteye ekleyeceğiz. GleaMode 'u izlemeye devam edin ve bizi yorumlarınızdan fikirlerinizden eksik bırakmayın...4 yorum:

ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Sarılı elbise ne hoş olmuş öyle!

STYLEISTICO dedi ki...

Canım sağol, beni biraz uğraştırdı gerci ama beğenilmesine sevindim :)

MODAVESAİRE dedi ki...

şekerim yorum yazılmaz mı bunlaraa:) yani o kadar güzel olmuş ki ikisi de. hayran kaldım.. devam edinn ,

dont stop till you get enough :))

STYLEISTICO dedi ki...

Teşekkür ederizz :) yorumlarınız bizi mutlu ediyor :) Yeni ürünler bu gün yarın eklicez :)