30 Mart 2009 Pazartesi

2009 İLKBAHAR-YAZ PODYUMLARINDAN TRENDLER 6

OSCAR DE LA RENTA

Oscar de la Renta'nın koleksiyonunda pastel renklerin yanında gri,siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Feminen bir hava oluşturulmuş tasarımlarda sezonun deseni çiçek çok kullanılmış. Kıyafetlere sallantılı küpeler, üst üste kullanılmış kolyeler, broşlar eşlik etmiş.
RALPH LAUREN

Koleksiyonun genelinde bir safari havası esiyor.Özellikle haki safari gömleği ile payetli dore şalvar (diğer adı harem pantalon) bütün dergileri boy göstererek sezonun trendini belirlemiş durumda. Şık bayanın safari şapkasıda tasarımlarda çokça kullanılmış. Kıyafetlerdeki detaylar ise dikkat çekici.
RODARTE
Tasarımcılar; mor, turuncu, krem, mavi, beyaz ve siyah renkleri kullandıkları, hatta tamamının bu renklerden oluştuğunu söyleyebileceğimiz koleksiyonda fütüristik bir yol çizmişler. Özelliklerde trikolarda deri ve zincir detayları kullanılmış. Gece elbiselerinde renk geçişlerine yer verilmiş.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Hello, as you may already noticed I'm new here.
I will be glad to receive any assistance at the beginning.
Thanks in advance and good luck! :)

Adsız dedi ki...

hey ..

I am new here and i found this forum really intersting , i have been keepp visiting this forum and reading since ages finally i decided to join .
hope to see some more cool stuff in the future
[url=http://getfreezetaclear.com]zetaclear[/url]